بایراموز موبارک اولسون

مارس 24th, 2011 | خبرها


سال نو را خدمت مخاطبان عزیز تبریک عرض میکنیم و روزهای پرکار، پربار و پرگل برای شما آرزومندیم.

تحفه ناقابل ما عکسی است از محصولات پاییز و زمستان گلستان علی. سنبل و سبزه‌ و شب‌بو صدبرگ (ماتیولا) که شب عید تقدیم مشتریان محترم میکردیم و خرگوشی که نماد سال 1390 است و در کوله‌اش سفره هفت‌سین کوچکی چیده شده‌است.

نوروز امسال مشتریان محترم اینترنتی که از شهرهای مختلف مسافر  اردبیل بودند و به گلستان علی نیز لطف داشته و تشریف می‌آورند و باعث بسی دلگرمی و امیدواری ما میشوند و لطف بسیاری به ما داشته‌اند. که واقعا نمیدانیم چگونه از تماسهای تلفنی و حضوری این عزیزان تشکر و قدردانی کنیم. از وقتی سایت گلستان علی آغاز به کار کرده و با علاقمندان گل و گیاه در سایر شهرهای ایران ارتباط برقرار کرده‌، راه برای ما روشن‌تر و امید به ادامه‌ی آن بیشتر شده‌است. و این امر واقعا در اثر همراهی دوستان علاقمند به گل و گیاه بوده و ما همواره خود را قدردان این محبتها میدانیم و خدمتگزار مردم شریف گلدوست ایران هستیم.

برچسب:

9 دیدگاه

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.