پیاز نرگس شهلا (پاییز 1390) – تمام شد 90.10.12

اکتبر 24th, 2011 | خبرها, گیاهان پیازی

خوشبختانه امسال نیز همانند سنوات گذشته با پیازهای نرگس در خدمت دوستان علاقمند به گیاهان پیازی هستیم.

توضیحات مربوط به خود گیاه و نحوه کاشت و غیره در بخش گیاهان پیازی موجود است (مطالب سال گذشته) و امسال نیز از نرگسهای مختلف فقط نوع شهلا (جونکی) را موجود داریم.

اطلاعات محصول:

 برای خریداری بسته‌های نرگس شما میتوانید از «فرم استعلام هزینه» تعداد بسته مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید. ما به شما مجموع هزینه نرگسها را به همراه هزینه پست پیشتاز احتمالی آن عرض میکنیم. شما لطف کرده هزینه را پرداخت میکنید و بسته شما به آدرس مورد نظر شما ارسال میشود. بسته‌های پیشتاز معمولا در کمتر از 48 ساعت در محل مورد نظر شما تحویل میشود.

همچنین ما میتوانیم بسته شما را به شرکت «تیپاکس» یا «کاراپست» تحویل دهیم که قیمت این شرکتها برای بسته‌های بالاتر از 1 کیلوگرم و کمتر از 6 کیلوگرم با صرفه است. در واقع هزینه این شرکتها 6600تومان برای یک بسته زیر 6کیلوگرم برای تحویل در تهران است. و وقتی مقصد غیر از تهران باشد مثلا (شیراز) این مبلغ دوبرابر میشود.

برچسب: , ,

25 دیدگاه

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.