پاسیوهای ایرانی: گلخانه خانگی آقای رحمانی در تهران

مارس 29th, 2012 | اطلاعات و لوازم جانبی باغبانی, پاسیوهای ایرانی

آپدیت: 92.07.15 از طریق آقای کمالی (از بستگان آقای رحمانی) با خبر شدیم که جناب آقای حسین رحمانی به رحمت خدا رفته‌اند. درگذشت آن عزیز از دست رفته را به بازماندگان ایشان تسلیت عرض میکنیم.

(همچنین به اطلاع علاقمندان احتمالی میرساند که گل و گیاه و گلخانه آن مرحوم جهت جلوگیری از اینکه از بین نرود واگذار میشود. علاقمندان با آقای کمالی تماس بگیرند. 09365432181)

 

 

با تشکر از لطف جناب آقای حسین رحمانی از تهران، ایشان مرقوم فرموده‌اند:

برای تشویق هموطنان عزیز به پرورش گل و لذت بردن از زیبایی گلها وعظمت خداوند متعال تعدادی عکس نمونه گلهای گلخانه اینجانب برای شما دوستداران عزیز تهیه کردم.
همچنین پیاز لیلیوم هلندی که در دیماه سال گذشته از گلستان علی تهیه شده بود اکنون به گل نشسته که عکسش را فرستادم تا رویت کنید.
به امید آنکه تمام هموطنان عزیز بتوانند با یک هزینه اندک در حیاط خانه یا پشت بام منزل یک گلخانه هرچند کوچک ساخته تا هم خود و هم دیگران استفاده و لذت ببرند.
موفق و پیروز باشید.

برچسب:

35 دیدگاه

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.