مجموعه بذر اصلاح شده گیاهان زینتی F1 – تخفیف ویژه

فوریه 20th, 2014 | بذور و اندامهای تکثیر گیاهی, خبرها

مفتخریم که با عرضه بذرهای F1 انتخابی از بهترین شرکتهای تولید بذر جهان، در خدمت هموطنان گرامی هستیم.

small-seeds-lable

برای علاقمندان محترم، یک بسته بذر F1 عرضه میکنیم حاوی 55 عدد بذر اصلاح شده پوشش دار، (از هر کدام از گیاهان جدول زیر 5 عدد).

لینکنام بذرتصویرقیمتوضعیت انبارکد
توضیحبذر شمعدانی پاکوتاه هلندی
رقم Maverick
خرید مستقیم از فروشگاهدر فروشگاه مشاهده فرماییدشمعدانی
توضیحبذر فلفل زینتیخرید مستقیم از فروشگاه آنلایندر فروشگاه مشاهده فرماییدفلفل
توضیحبذر گل حسن یوسف
مخلوط 10رنگ
خرید مستقیم از فروشگاهنا موجوداستحسن یوسف
راهنمای کاشت بذرها

توضیح: در هر بسته فوق پنج عدد بذر وجود دارد. یعنی دقیقا پنج دانه بذر شمارش شده و در بسته قرار داده شده‌است. بذرها اغلب ریز هستند و کشت و کار آنها کمی باید با دقت انجام شود

اطلاعات محصول:

تخفیف ویژه:
قیمت مجموعه 22هزارتومان +هزینه ارسال 6هزارتومان =

جمعا 28 هزارتومان

محتوی بسته: 11 بسته بذر (عناوین جدول بالا) + هزینه ارسال با پست پیشتاز برای سراسر ایران بزرگ + یک برگ خلاصه راهنمای کاشت

نحوه سفارش:

برای سفارش این بسته خاص، نیازی به استعلام قیمت نیست. کافی است مبلغ سفارش را (مثلا یک بسته از این مجموعه میخواهید یا چند مجموعه از آن را میخواهید در مبلغ قیمت یک مجموعه ضرب بفرمایید) و مبلغ آن را به یکی از شماره حسابهای ما (صفحه خرید پستی) واریز بفرمایید و فرم اعلام پرداخت را برای ما پر کرده و ارسال کنید. (این فرم آدرس شما و کد پستی و تاریخ پرداخت و نام بانک را میخواهد)
بسته شما روز پس از اعلام پرداخت انشالله تحویل اداره پست شده و زمان ارسال و شناسه محصول برای شما ایمیل میشود.

——————————————————-

***: محدودیت ضمانت بذر: گلستان علی بهترین بذرها را از معتبرترین منابع تهیه و بسته‌بندی مجدد مینماید، اما چون بذر موجودی است زنده که کوچکترین تغییر در عوامل محیطی مورد نیاز آن تاثیر قابل توجهی بر میزان سبزشدن بذر و کیفیت محصول دارد، و از آنجا که گلستان علی امکان نظارت بر چگونگی رعایت اصول فنی کشت توسط خریدار را ندارد، لذا این موسسه هیچگونه مسئولیتی در قابل سبز شدن بذر، میزان سبز شدن آن و کیفیت نهایی محصول نخواهدداشت و خریدار با دریافت بذر موافقت خود را را با شرایط فروش این موسسه اعلام میدارد.

برچسب: , , ,

24 دیدگاه

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.