پیاز سنبل و لاله هلندی – پاییز 1391

نوامبر 21st, 2012 | بذور و اندامهای تکثیر گیاهی, خبرها, گیاهان پیازی, گیاهان فضای باز

مفتخریم که امسال نیز همانند چند سال گذشته با عرضه پیازهای  هلندی در خدمت هموطنان گرامی هستیم. پیازها از بهترین شرکتهای هلندی و از بهترین ارقام انتخاب شده‌اند و همگی دارای سایز دور کمر درشت (بعلاوه ۱۹ در سنبلها و +12 در لاله ها)  بوده و دارای واریته‌های مشخص (4 رنگ سنبل و 5 رنگ لاله)  و به صورت جداگانه بسته‌بندی شده وبرای شما ارسال میشود، امیدواریم همانند سالهای گذشته مورد پسند مشتریان محترم قرار بگیرند.

رقمهای سنبل هلندی 1391:

سنبل رقم Aida – سنبل بنفش
عکس از گلهای تولیدی گلستان علی در نوروز 1391

پاییز سال 90 همانطور که احتمالا به یاد دارید ما پیازهای سنبل بنفش رقم Blue Star و Aida رو داشتیم که چون آیدا رقم جدیدتری بود بیشتر پیازهای بنفشی که خودمان برای فروش شب عید در گلستان علی قرار بود بکاریم  را از رقم آیدا کاشتیم و استقبال مشتریان محترم اردبیلی در نوروز 91 از جلوه و رنگ این رقم بسیار عالی بود. لذا امسال برای رنگ بنفش با رقم آیدا در خدمت دوستان گرامی هستیم. با عطر بسیار دلنشین و موثر.

سنبل سفید رقم White Pearl
عکس از گلهای تولیدی گلستان علی در نوروز 1391

سنبل سفید با واریته White Pearl در بین تولیدکنندگان سنبل برای پیاز سنبل سفید میشود گفت بی‌رقیب است!‌ بسیار مشتری پسند و بسیار زیبا. با عطر بسیار ملایم و فوق‌العاده.

سنبل صورتی رقم Pink Pearl
عکس از گلهای تولیدی گلستان علی در نوروز 1391
(در این تصویر غنچه‌ها هنوز کامل باز نشده‌اند)

سنبل صورتی Pink Pearl ‌بسیار ساقه گلدهنده قوی‌ای تولید میکند و اندازه گلها معمولا درشت و پر گل هستند. ماندگاری گلها بسیار خوب و عطر قوی‌ای دارند.

سنبل قرمز رقم Jan Bos
عکس از منابع هلندی

از محبوب بودن و پرطرفدار بودن سنبل رقم Jan Bos همینقدر عرض کنم که سال گذشته تمام تولیدات سنبل قرمز ما در حالیکه هنوز غنچه و قوره بودند به فروش رفتند. بین سنبلها اولین پیازی که در فروش پستی هر سال تمام میشود سنبل قرمز است.

رقمهای لاله هلندی 1391:

لاله سرخ رقم Spryng

لاله سفید با رگه‌های قرمز رقم Happy Generation

لاله مشکی رقم Queen-of-Night

لاله دو رنگ قرمز و زرد رقم MasterMind

لاله زرد رقم Strong Gold
(تصویر از لاله‌های تولیدی گلستان علی در نوروز 1391)

 

سفارش خرید

موجودی پیازها برای ارسال به شهرستان تمام شده است 91.09.25
انشالله به امید خدا برای خرید به صورت کاشته شده در گلدان در خدمت مراجعان محترم «حضوری» (از اوایل اسفند91 به بعد) خواهیم بود.

نمونه لاله‌های تولیدی نوروز 1391 در گلستان علی

برچسب: , , ,

27 دیدگاه

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.