گزارش تصویری از نمایشگاه گل و گیاه تهران – اردیبهشت 1389

ژانویه 18th, 2011 | اطلاعات و لوازم جانبی باغبانی

گزارش زیر و تصاویر آن توسط مخاطب گرامی جناب آقای علی دمیرچی از شهر مقدس قم برای ما ارسال شده‌است. گلستان علی بدینوسیله کمال تشکر را از ایشان داشته و دیگر دوستان علاقمند را نیز دعوت میکند که برای انتشار تصاویر یا مطالبشان در خصوص اتفاقات و نمایشگاه‌ها و هر مورد قابل توجه دیگر در حوزه گل و گیاه که در شهرشان اتفاق می‌افتد، برای ما عکس یا مطلب تهیه کرده و به نام خودشان در سایت گلستان علی منتشر کنند تا دیگران نیز از این اتفاقات بهره‌مند شوند.

سلام. در اردیبهشت ماه هر سال شهرداری تهران اقدام به برپایی نمایشگاه گل در سطح داخلی و خارجی می کند . امسال (سال 89) این نمایشگاه در محل نمایشگاه دائمی شهرداری واقع در بوستان گفتگو (بزرگراه شهید چمران – نقشه) برگزار شد که شامل دو بخش بود. یک بخش در مکان سرپوشیده و بخش دوم در محوطه باز و هر دو بخش آکنده از زیباییهای طبیعت که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کرد. در ایام برگزاری نمایشگاه فروشی وجود نداشت و این امر به روز آخر اختصاص داشت.
اینجانب در تاریخ 89/2/20 برای بازدید به آنجا رفتم که ماحصل آن عکسهایی بود که برای شما به ارمغان آورده ام و بخشهایی از آن را در این صفحه می بینید.
چه خوب است به این جلوه های قدرت خدا به دیده تفکر بنگریم که خداوند در قرآن می فرماید: به درستی که در خلقت آسمان ها و زمین و رفت و آمد شب و روز دلایل روشنی است برای خردمندان آنها که خدا را یاد می کنند در همه حالت ایستاده و نشسته و در حال خوابیدن و دائم فکر در خلقت آسمان و زمین کرده گویند: پروردگارا این دستگاه با عظمت را بیهوده نیافریده ای پاک و منزهی ما را به لطف خود از عذاب دوزخ نگاه دار. (آل عمران 190 – 191)
با تشکر از گلستان علی که در ارائه این عکسها مرا یاری کردند.
شاد باشید و دوستدار طبیعت
یا علی (علیه السلام )
علی دمیرچی

مرتبط: گزارش تصویری آقای دمیرچی از نمایشگاه آبان ماه تهران

برچسب: , , , , , , ,

5 دیدگاه

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.