گزارش تصویری از نمایشگاه گل و گیاه تهران – آبان 1389

ژانویه 28th, 2011 | اطلاعات و لوازم جانبی باغبانی

گزارش تصویری دوم، از مخاطب گرامی جناب آقای علی دمیرچی از نمایشگاه گل و گیاه تهران (آبان ماه) به خدمت بینندگان عزیز تقدیم میشود. گلستان علی بدینوسیله کمال تشکر را از ایشان داشته و دیگر دوستان علاقمند را نیز دعوت میکند که برای انتشار تصاویر یا مطالبشان در خصوص اتفاقات و نمایشگاه‌ها و هر مورد قابل توجه دیگر در حوزه گل و گیاه که در شهرشان اتفاق می‌افتد، برای ما عکس یا مطلب تهیه کرده و به نام خودشان در سایت گلستان علی منتشر کنند تا دیگران نیز از این اتفاقات بهره‌مند شوند.

گزارش اول آقای دمیرچی از نمایشگاه اردیبهشت 1389 تهران

سلام
امسال شهرداری تهران در آبان ماه اقدام به برگزاری نمایشگاه گل همراه با جشنواره گلهای داودی در محل نمایشگاه شهرداری واقع در بوستان گفتگو کرد. فرق عمده این جشنواره با نمایشگاه قبل این بود که در محوطه باز نمایشگاه غرفه هایی برای فروش محصولات (گل و گیاه و لوازم جانبی) به بازدیدکنندگان و جود داشت که هر روز در ایام برپایی نمایشگاه اقدام به عرضه محصولات خود می کردند و برای حفظ زیبایی نمایشگاه در فضای سرپوشیده فروشی صورت نمیگرفت. (احتمالأ در پایان جشنواره این محصولات نیز به فروش می رسید.)
در هر صورت این نمایشگاه و جشنواره هم دید نی بود و باز هم عکسهایی از آنجا برایتان به ارمغان آورده ام و امیدوارم با دیدن این زیبایی ها به خالق آنها بیندیشیم.
ضمنأ قرار است در اسفند ماه جشنواره گلهای لاله در همین مکان برگزار شود که امیدوارم بتوانید از آن دیدن کنید.
شاد باشید و دوستدار طبیعت
یا علی (علیه السلام )
علی دمیرچی

برچسب: , , , , , , , ,

یک دیدگاه

  1. shadi گفت:

    سلام.
    ممنون که عکسهای زیبای نمایشگاهو گذاشتین.

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *