کتاب گلکاری – اسماعیل پیش بین

اکتبر 14th, 2012 | کتاب

نام کتاب: گلکاری

مولف: جناب آقای مهندس اسماعیل پیش بین

ناشر: آییژ – چاپ سوم پاییز 1390

شابک: 9648397856

کتاب گلکاری به زبانی ساده با تصاویر رنگی گویا (اخذ شده از منابع خارجی) بسیاری از مسایل مربوط به گلکاری را برای علاقمندان به این رشته بیان میکند. تکنیکهای ریز و فوت‌های کوزه‌گری در این کتاب مطرح شده و فصول کلی آن عبارتند از گلهای یکساله، چندساله، گلهای پیازی، گیاهان آبزی، گیاهان گلدانی، کاکتوسها و گیاهان گوشتی

خواندن و داشتن این کتاب را به علاقمندان نگهداری گل و گیاه در منزل و باغچه به شدت توصیه میکنیم. چرا که در مقایسه با کتابهای علمی درس گلکاری که به متون و تخصص گیاهشناسی گل و گیاهان میپردازند این کتاب به نگهداری و معرفی عملی گیاهان میپردازد و میتواند راهگشای باغبانان در امور روزمره باغبانی خانگی باشد. برای مثال سایر کتب دانشگاهی و تحصیلی گلکاری در زمینه گیاه کوکب Dahlia هرگز به روش نگهداری غده‌های این گیاه در زمستان و روش زمستانگذرانی آن نخواهند پرداخت، در این حالیکه در این کتاب با تصاویر گویا در صفحه 78 کتاب به فن زمستانگذرانی این گیاه دست خواهید یافت.

لطفا برای اطلاع از قیمت و موجود بودن این کتاب و خریداری آن به صفحه کتابخانه گلستان علی مراجعه فرمایید.

برچسب: , , , , ,

لطفا در صورتی که درباره مطالب این صفحه؛ نظر، سئوال یا پیشنهادی دارید از طریق فرم زیر مطرح بفرمایید. اگر نظر شما برای تکمیل این مطلب مفید باشد به نام خود شما در همین صفحه منتشر میشود و احیانا در صورتیکه که نیاز به پاسخ داشته‌باشد در همینجا پاسخ داده میشود تا برای دیگران هم مفید باشد.
لطفا برای دریافت جواب، ایمیل صحیح وارد نمایید. | لطفا مطالب غیر مرتبط با این صفحه را از اینجا مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *